Jaki kolor drzwi najmodniejszy? Odpowiadamy – biały!

modne kolory drzwi primedoors

Jaki kolor drzwi najmodniejszy? Odpowiadamy – biały!

Stojąc przed wyborem koloru drzwi wewnętrznych zastanawiamy się czy dopasować je do koloru stolarki okiennej, koloru podłóg czy też zrobić między nimi a innymi elementami kontrast. Najbezpieczniejszy obecnie kolor drzwi to kolor biały. Ze statystyk wynika, że aż 70% sprzedawanych drzwi wewnętrznych ma właśnie kolor biały.

Dlaczego? Bo biały to kolor bardzo uniwersalny, pasuje zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Pasuje po prostu do wszystkiego i jest ponadczasowy. Kolor biały optycznie powiększa i dodaje lekkości pomieszczeniom. Białe drzwi pasują do praktycznie każdej kolorystyki ścian, więc dla osób lubiących zmiany wnętrza to najlepszy wybór.

Drzwi białe mogą być pełne lub z elementami przeszkleń. Mogą być lakierowane matowo bądź z połyskiem lub okleinowane foliami syntetycznymi. Świetnym lakierem jest lakier stosowany przez
firmę Barausse w technologii Soft Touch.

Wiele osób obawia się drzwi w kolorze białym z uwagi na fakt iż trudno jest je utrzymać w czystości. Należy jednak wiedzieć , że brudzą się ona jak każde inne drzwi. Czyszczenie drzwi lakierowanych nie sprawia wiele trudności, ale pamiętajmy o używaniu delikatnych środków czyszczących.

Dobrym uzupełnieniem modnego wystroju pomieszczenia są dobrze dobrane meble (np. sofa, stół, szafka na buty). Pamiętaj o tym planując wystrój pomieszczenia!

No Comments

Post A Comment