Drzwi włoskie

Drzwi włoskie Katowice | Drzwi włoskie Śląsk

Drzwi włoskie to połączenie doskonałej jakości i modnego wzornictwa. Oferujemy włoskie drzwi  najbardziej znanych marek i producentów prosto z Italii. Czym wyróżniają się drzwi włoskie od swoich konkurentów? Przede wszystkim niespotykanym nigdzie indziej style. Włoscy projektanci i designerzy uznawanie są za jednych z najbardziej utalentowanych na świecie. Tworząc dla największych marek świata: motoryzacyjnych, odzieżowych, wykończenia wnętrz, nadają tworzonym produktom nigdzie indziej nie spotykaną linię i wdzięk. Włoska ceramika, podobnie jak włoskie drzwi uznawane za najbardziej pożądane przez inwestorów. Charakteryzują się starannym wykonaniem, bardzo ciekawym wzornictwem, a także przepiękną kolorystyką. W ślad za tym podąża trwałość, gwarantowana doskonałymi, starannie selekcjonowanymi materiałami.

 

Drzwi włoskie w Katowicach i na Śląsku

Drzwi włoskie Katowice do pomieszczeń reprezentacyjnych

 

Drzwi wewnętrzne włoskich marek znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Najczęściej są to wnętrza o charakterze reprezentacyjnych – salony, gabinety, biura, a także halle luksusowych rezydencji, willi i siedzib firm. Czym szczególnym odróżniają się drzwi włoskie od konkurentów?

 

Dokładne wyważenie konstrukcji – czy mieli Państwo kiedykolwiek wrażenie, że Państwa drzwi otwierają lub zamykają się zbyt lekko lub mocno? A może zrobiły na was dobre wrażenie, które uleciało już przy pierwszym kontakcie? Okazywało się wówczas że drzwi pomimo solidnego wyglądu, są bardzo lekkie i mało odporne na uszkodzenia. Niestety to częsta przypadłość tanich drzwi produkcji azjatyckiej. Drzwi z Włoch charakteryzują się bardzo starannym zachowaniem proporcji. Nie tylko wizualnych, ale również wagowych. Skrzydła takich drzwi nie są ani zbyt ciężkie, ani za lekkie. Solidnie są osadzone na zawiasach ościeżnicy, umożliwiając wygodne, bezpieczne i przede wszystkim łatwe zamykanie i otwieranie.

 

Okucia i drzwi włoskie Śląsk

 

Niezbędnym elementem każdych drzwi są ich okucia. Do okuć zaliczamy m.in. klamki, szyldy i zamki. Okucia włoskich drzwi są wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej, odpornej na działanie korozji i nie powodującej uczuleń. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale tanie okucia drzwiowe produkowane są z kiepskiej jakości stopów metalu. Takie klamki i szyldy są podatne na uszkodzenia mechaniczne, łatwo ulegają odkształceniom, a dodatkowo mogą powodować reakcje alergiczne u osób mających wrażliwą skórę. Włoskie drzwi Katowice to bezpieczny wybór, który przypadnie do gustu każdej osobie. Okucia, podobnie jak i same drzwi, projektowane są przez cenionych projektantów i powstają w miejscowych zakładach produkcyjnych. Ściśle kontrolowany proces wytwarzania gwarantuje najwyższą jakość i wytrzymałość każdego okucia. Potwierdzeniem tego są logotypy i sygnatury, wybite na stalowych elementach. Kupując solidne drzwi włoskie Katowice, koniecznie należy zwrócić uwagę na ich okucia. Nie mogą one ustępować jakością i standardem wykonania reszcie elementów.

 

Wzmacniana konstrukcja decyduje o trwałości

 

Drzwi są stałym elementem wyposażenia wnętrz. Montowane raz, mają nam służyć przez wiele kolejnych lat. Dlatego tak ważny jest wybór sprawdzonych produktów i rozwiązań. Do takich możemy zaliczyć drzwi włoskie Katowice, które zostały wzmocnione stelażem z twardego drewna liściastego. Poddawane długotrwałemu procesowi suszenia, zachowuje bardzo dobre właściwości przenoszenia obciążeń, a jednocześnie nie grozi mu odkształcanie. Zaletą drzwi wyposażonych w taki stelaż jest ich wymagana sztywność, ciężar własny i brak konieczności konserwacji przy właściwym montażu.

 

Bogactwo wzorów – tym kuszą drzwi włoskie Śląsk

 

Pomimo tego że nie należą do najtańszych na rynku, nie brakuje chętnych zainteresowanych ich zakupem. Pomijając wszystkie kwestie związane z jakością wykonania oraz trwałością, nie można pominąć tak ważnego czynnika, jak dostępność ciekawych wzorów i modeli. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo drzwi włoskie w kilkunastu modelach i kilkudziesięciu rodzajach wykończenia powierzchni. Drzwi o różnych fakturach drewna, stali i kolorach czekają na to, aby zaistnieć w Państwa mieszkaniach i służyć tam przez bardzo długi czas.

Współpracujemy między innymi z: