Salon sprzedaży drzwi śląsk

Salon drzwi Sląsk

Setki wzorów drzwi wewnętrznych zgromadzonych w jednym miejscu. Wygodna i uporządkowana przestrzeń, na której można odnaleźć drzwi wewnętrzne nowoczesne, klasyczne i rustykalne do każdego typu wnętrz. Fachowa obsługa, która chętnie doradzi we wszystkich kwestiach związanych z użytkowaniem drzwi polskich i zagranicznych firm. Jeśli poszukują Państwo miejsca, w którym można uzyskać wszechstronną pomoc, a także zakupić najpiękniejsze i najtrwalsze drzwi do mieszkania lub biura, salon drzwi Śląsk – PrimeDoors zaprasza do siebie!

Nasz salon drzwi współpracuje z:

Salon sprzedaży drzwi Śląsk
Adres Salonu – PrimeDoors


Katowice, Al. Roździeńskiego 191
(budynek Home Concept)
Email: biuro@primedoors.pl
Telefon: 32 307 44 37)
790 775 701

Salon sprzedaży drzwi Śląsk

Co oferuje salon sprzedaży drzwi Śląsk?

Odwiedzający nas klienci, mogą uzyskać wygodny dostęp do najróżniejszych wzorów drzwi wewnętrznych. Są one przeznaczone do montażu w mieszkaniach, domach, budynkach wielomieszkaniowych, a także jako drzwi do biur, salonów i firm. Posiadamy asortyment znanych firm z Polski i za granicy, w tym również drzwi włoskie, coraz częściej doceniane na polskim rynku. Oprócz standardowej oferty na drzwi, salon sprzedaży Śląsk posiada bardzo duży wybór akcesoriów montażowych i okuć. W tej kategorii możemy polecić najwyższej jakości klamki do drzwi wewnętrznych, zamki i szyldy oraz zawiasy. Sprzedajemy wyłącznie produkty o najwyższej jakości wykonania, wyprodukowane z niezawodnych i trwałych materiałów.

 

Jakie formy płatności oferuje salon drzwi Śląsk?

Specjalnie dla naszych klientów, wprowadziliśmy kilka wygodnych form płatności za złożenia zamówienia na drzwi. Podstawowy sposób zapłaty za zakupione produkty to gotówką. Do zamówień wystawiamy dokumenty fiskalne – paragony lub faktury VAT. Alternatywną formą płatności jest wygodna płatność kartami. Obsługujemy karty płatnicze wszystkich popularnych operatorów, nie pobierając dodatkowych prowizji. Trzecią formą płatności jest wygodny i korzystny system ratalny. Dzięki niemu, mogą Państwo zakupić wymarzone drzwi, rozkładając płatność za nie na kilka lub kilkanaście dogodnych rat. Cały proces składania wniosku o kredyt jest zautomatyzowany i polega na wypełnieniu kilku prostych formularzy. Decyzja o przyznaniu kredytu na drzwi poznają Państwo jeszcze tego samego dnia. Nasi pracownicy chętnie udzielą dodatkowych informacji, dotyczących możliwości kupowania na raty.

 

Salon sprzedaży drzwi Śląsk to bezpieczny transport

Drzwi wewnętrzne, niezależnie od modelu są wymagające w transporcie. Duże gabaryty i całkiem spora waga zmuszają do tego, aby zadbać o profesjonalny i bezpieczny transport. Można go uzyskać bez dodatkowych kosztów i niemal od ręki w naszym salonie. Wszystkim klientom zamawiającym u nas drzwi wewnętrzne, zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie ich transportu na terenie całego Śląska. Dysponujemy samochodami specjalnie przystosowanymi do przewozu drzwi każdego rodzaju i w ilości nawet kilku sztuk jednocześnie. Zapewniamy również wykwalifikowaną obsługę, która zapewni solidny i sprawny załadunek i rozładunek.

 

Montaż drzwi przez salon sprzedaży drzwi Śląsk

Osoby odwiedzające nasz salon drzwi Śląsk, często pytają o możliwość zamówienia drzwi wraz z usługą ich montażu. Czy jest to realne? Oczywiście że tak. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę na montaż drzwi wewnętrznych kupionych w naszym salonie. Montaż wykonujemy na terenie całego Śląska, bez względu czy jest to mieszkanie, dom jednorodzinny, biurowiec lub inny obiekt. Nasi pracownicy są specjalnie przeszkoleni we wszystkich technikach montażu drzwi wewnętrznych, co daje gwarancję szybkiego i solidnego wykonania pracy. Na wszystkie wykonane prace montażowe udzielamy pełnej gwarancji. Salon sprzedaży drzwi Śląsk oferuje Państwu również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie modele drzwi. Serwis obejmuje usługę regulacji, wymianę akcesoriów i okuć lub naprawę drzwi uszkodzonych mechanicznie.

 

Drzwi wewnętrzne na wymiar? Tylko u nas!

Odwiedza nas coraz większa liczba osób, pytających czy salon drzwi Śląsk oferuje drzwi na wymiar? Rzecz jasna taki produkt znajduje się w naszej ofercie. Wszystkie drzwi, które można obejrzeć na naszych ekspozycjach, dostępne są w standardowych wymiarach, jak również jako drzwi na wymiar. W tym drugim przypadku złożenie zamówienia powinno być poprzedzone dokładnymi pomiarami otworów drzwiowych w Państwa nieruchomości. Tę pracę można wykonać samodzielnie, postępując zgodnie z naszymi wskazówkami, jak również nasi pracownicy chętnie dokonają pomiarów w uzgodnionym miejscu i czasie. Złożenie zamówienia poprzedzone jest również wiążącą wyceną drzwi, których ostateczny koszt zależny jest od modelu i wielkości.

 

Specjalne warunki w salon sprzedaży drzwi śląsk dla stałych klientów

Prowadzą Państwo firmę budowlaną, studio projektowe lub planują zakup większej ilości drzwi do swojej inwestycji? Jeśli tak, salon sprzedaży drzwi Śląsk przygotował specjalną ofertę dla odbiorców hurtowych, a także firm działających w branży budowlanej, remontowej i projektowej. Długofalowa współpraca z naszym salonem, pozwala uzyskać Państwu jeszcze korzystniejsze ceny, daje również dostęp do informacji o nowościach i promocjach, które w najbliższym czasie pojawią się u nas. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, celem uzyskania dokładniejszych informacji w zakresie współpracy branżowej.