Drzwi wewnętrzne z montażem

Drzwi wewnętrzne
z montażem Katowice

Chcesz się cieszyć pięknymi, trwałymi i solidnie zamontowanymi drzwiami? Chcesz aby służyły Ci niezawodnie przez wiele kolejnych lat? Chcesz aby były odporne na próbę czasu, wytrzymałe na trudne warunki używania, a ich montaż zapewniał bezpieczeństwo Twoim bliskim? Jeśli tak, mamy dla Ciebie jedną wskazówkę. Wybierz solidne drzwi wewnętrzne z montażem. Jest to nasza propozycja adresowana do klientów indywidualnych i firmowych. Jesteśmy producentem wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, dedykowanych do mieszkań, domów, biur, sklepów i salonów. Nasze produkty odznaczają się najwyższą estetyką wykonania i powstają ze specjalnie selekcjonowanych materiałów. Dbając o komfort ich późniejszego użytkowania, jesteśmy świadomi jak istotny jest ich prawidłowy montaż. Chcąc zaproponować swoim klientom kompleksową obsługę, proponujemy zakup drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach.

 

Dla kogo powstała usługa montażu drzwi wewnętrznych?

Drzwi z montażem mogą zamówić wszyscy nasi klienci z terenu Śląska. Jeśli posiadają Państwo tutaj nieruchomość, w której drzwi mają zostać zamontowane, zachęcamy do rozważenia naszej propozycji. Jesteśmy lokalną firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych. Nasza marka jest dobrze znana w Katowicach i mamy tutaj setki klientów. Dostarczamy drzwi do mieszkań osób indywidualnych, jak również produkujemy je i montujemy na zlecenie inwestorów i deweloperów. W tym celu dysponujemy specjalnie wyszkoloną ekipą fachowców. Nasza wiedza, umiejętności i doświadczenie są gwarancją szybko i dokładnie przeprowadzonego montażu drzwi, niezależnie od modelu, wymiaru, kształtu, ilości i miejsca wykonania pracy.

Producenci drzwi wewnętrznych:

Salon obsługi klienta
Drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach


Katowice, Al. Roździeńskiego 191
(budynek Home Concept)
Email: biuro@primedoors.pl
Telefon: 32 307 44 37)
790 775 701

Drzwi wewnętrzne z montażem - Katowice

Nasza odpowiedzialność za drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach

Jest wiele powodów, dla których warto powierzyć montaż drzwi profesjonalistom. Przede wszystkim dokładność wykonania montażu. To ona decyduje o tym, czy drzwi będą się łatwo i płynnie otwierać i zamykać. Konieczność starannego wypoziomowania ościeżnicy i jej solidnego przymocowania do ściany, będzie określać trwałość drzwi w kolejnych latach. Należy pamiętać również o tym, że im częściej drzwi są otwierane i zamykane, tym większym naprężeniom zostają poddane. Montaż polecany jest również w przypadku drzwi wykonywanych na wymiar, a także instalowanych w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Jeśli istnieje jakiekolwiek ryzyko, że drzwi mogą być zamykane z dużą siłą, należy zadbać o użycie solidnych elementów mocujących i wybranie najlepszej technologii. W naszej firmie pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach i z użyciem doskonałej jakości narzędzi. W połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników, daje to gwarancję szybkiego i profesjonalnego montażu, a także bezproblemowego późniejszego użytkowania drzwi.

 

Drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach – od czego zacząć

Pierwszym etapem rozpoczęcia współpracy z naszą firmą jest wybranie modelu drzwi, który Państwu odpowiada. Można tego dokonać na naszej stronie internetowej, korzystając z drukowanych katalogów lub odwiedzając nasz salon w Katowicach. Na miejscu mogą Państwo ocenić jakość wykonanych przez nas drzwi, użyte do ich produkcji materiały oraz na żywo zapoznać się z wzorami, które najbardziej się Państwu spodobały. Do złożenia zamówienia na drzwi wewnętrzne z montażem Katowice, konieczne jest dysponowanie wymiarami otworu, w których będą one instalowane. Pomiaru można dokonać samodzielnie lub może to wykonać nasz pracownik, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Proces produkcji drzwi wewnętrznych zajmuje kilka tygodni. Drzwi dostępne w naszych salonach są drzwiami ekspozycyjnymi, przeznaczonymi do prezentacji klientom. Drzwi, które Państwo kupują zawsze są produkowane pod zamówienie klienta – nie są to drzwi leżące na magazynie i dostępne od ręki. Taki sposób produkcji pozwala nam zagwarantować najwyższe standardy jakości oraz elastycznie reagować na Państwa potrzeby i oczekiwania dotyczące potrzebnego modelu drzwi.

 

Gotowe drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach – i co dalej

Każdorazowo informujemy Państwa o tym, że zamówione drzwi zostały wyprodukowane. Wtedy również następuje uzgodnienie terminu na ich montaż. Drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach instalujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach ustalonych z klientem. Pracujemy do rana do wieczora, realizując montaż w domach jednorodzinnych, budynkach wielo mieszkaniowych, firmach, urzędach i sklepach. Czas potrzebny na montaż jednej sztuki drzwi to od jednej do dwóch godzin, zależnie od stanu przygotowania otworu drzwiowego. Nasza firma dysponuje własnym transportem, zapewniając bezpieczny dowóz drzwi na terenie całego Śląska. Po zakończonym montażu drzwi, następuje ich odbiór przez klienta wraz z podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego.

 

Montaż drzwi wewnętrznych – na co zwrócić uwagę?

Pomimo że drzwi wewnętrzne z montażem nie wydają się być pracą trudną do wykonania, to jednak jest ona dość skomplikowana i wymagająca dużego doświadczenia. Najważniejsze rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas montażu to:

  • Staranne wypoziomowanie drzwi wewnętrznych – ościeżnica musi zostać zamontowana idealnie pionowo. Nawet najmniejsze odchylenia od pionu będą utrudniać otwieranie i zamykanie drzwi. Efektem tego może być ich stopniowa deformacja, pękanie, naprężenia przekazywane na ościeżnice, a po kilku latach osłabienie mocowania i konieczność wymiany drzwi na nowe.
  • Użycie właściwych materiałów – o solidności montażu decydują materiały, użyte do tego zadania. Są to dedykowane kotwy, wkręty, kołki, a także niskorozprężne pianki montażowe. Podczas montażu drzwi wewnętrznych, wykorzystujemy wyłącznie dedykowane materiały, gwarantujące maksymalną trwałość i odporność nawet na największe przeciążenia.

Zachęcamy wszystkich Państw do skorzystania z naszej oferty na drzwi wewnętrzne z montażem w Katowicach. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo techniczne i elastyczność w realizacji każdego zamówienia. W celu uzyskania dodatkowych szczegółów dotyczących kosztu wykonania usługi lub terminu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.