Salon sprzedaży drzwi

Salon drzwi Katowice

Szukasz drzwi do swojego mieszkania? Nie masz na nie pomysłu? Oczekujesz wysokiej jakości, gwarancji solidności i fachowego montażu przez ekipę producenta? Jeśli tak, zapraszamy Cię do naszego salonu. W sprzedaży posiadamy luksusowe drzwi wewnętrzne polskich i zagranicznych firm. Są to najwyższej jakości produkty, wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i zostały zaprojektowane przez najbardziej utalentowanych projektantów. W jednym miejscu zgromadziliśmy dziesiątki markowych drzwi, dostępnych w nieskończonej ilości wariantów i modeli. Salon drzwi Katowice – PrimeDoors zaprasza wszystkich do odwiedzenia.

Nasz salon sprzedaży drzwi współpracuje:

Salon drzwi Katowice
Adres Salonu


Katowice, Al. Roździeńskiego 191
(budynek Home Concept)
Email: biuro@primedoors.pl
Telefon: 32 307 44 37)
790 775 701

Salon sprzedaży drzwi w Katowicach

Kiedy odwiedzić salon sprzedaży ?

Miejsce to zostało stworzone z myślą o osobach, które planują zakup nowych drzwi do swojego mieszkania. W sprzedaży posiadamy piękne modele drzwi wewnętrznych do mieszkań, domów, firm i biur. Produkty powstały w polskich i zagranicznych fabrykach, przy zachowaniu rygorystycznych wymogów kontroli jakości i bezpieczeństwa. Efektem tego są niezawodne i luksusowe drzwi, dostępne na każdą kieszeń. Salon sprzedaży drzwi w Katowicach czekach na wszystkich Państwa w swoich przestronnych pomieszczeniach od poniedziałku do soboty. Na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, przygotowana została ekspozycja drzwi uchylnych i przesuwnych, dostępnych w dużym wyborze rozmiarów, okuć i materiałów wykończeniowych. Na miejscu czeka na Państwa fachowa i dobrze wykwalifikowana obsługa, która chętnie odpowie na wszystkie pytania. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór najlepszych drzwi do swoich pomieszczeń, dając możliwość obejrzenia efektu końcowego na realistycznych wizualizacjach komputerowych.

 

Katowice salon sprzedaży drzwi to również okucia

Pomimo że naszą specjalnością są drzwi wewnętrzne, w ofercie posiadamy również konieczne akcesoria do ich użytkowania. To przede wszystkim wykonane z najlepszych gatunków stali okucia: szyldy, klamki, zamki, zasuwki i inne. Podobnie jak sprzedawane przez nas drzwi, tak i okucia są produktami o sprawdzonej jakości, które będą Państwu służyć niezawodnie przez wiele lat. Na miejscu w salonie, Klienci mogą sprawdzić jak wybrane modele drzwi prezentują się z wybranymi przez nich klamkami i szyldami, a w razie konieczności dokonać ich zmiany na inny model. Salon sprzedaży drzwi  oprócz bogatej ekspozycji okuć, posiada również szeroką gamę katalogów współpracujących z nami firm. Korzystając z nich, można dokonać zamówienia na akcesoria, których aktualnie nie posiadamy na stanie.

 

Czy salon sprzedaży drzwi pomaga w zakupach?

Tak. Odwiedzając nas, nie poczują się Państwo opuszczonymi lub lekceważonymi klientami. W każdym momencie do Państwa dyspozycji czekają nasi pracownicy i konsultanci. Można zadawać im pytania dotyczące wszystkich zagadnień związanych z ofertą salonu. Dysponujemy dużą wiedzą techniczną, a nasze doświadczenie pozwala nam doradzać w sprawie wyboru drzwi, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Drzwi wewnętrzne w mieszkaniu i biurze z pewnością będą się różnić. Stopniem izolacyjności akustycznej, trwałością, grubością, wytrzymałością na uszkodzenia i sposobem montażu. Poświęcając swój cenny czas i odwiedzając salon drzwi Katowice, można uniknąć problemu z kupnem niewłaściwych drzwi, których użytkowanie nie będzie tak wygodne i łatwe, jak być powinno.

 

Salon sprzedaży drzwi  Katowice sprzedaje drzwi na wymiar ?

Może się zdarzyć, że będą Państwo potrzebować drzwi wewnętrznych o niestandardowych rozmiarach. Taka sytuacja może się zdarzyć częściej niż się przypuszcza. Wąskie przejścia korytarzy, szerokie wejścia do salonu, otwory drzwiowe w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty, których nie można poszerzyć. Jest wiele powodów, dla których drzwi o standardowych rozmiarach mogą nie pasować. Wówczas aby uniknąć kosztownych przeróbek konstrukcji budynku i remontu wnętrz, należy zamówić drzwi na wymiar.  Salon sprzedaży drzwi posiada w ofercie również drzwi produkowane indywidualnie na zamówienie klienta, na podany przez niego wymiar. Jesteśmy zapewnić Państwu wszystkie drzwi z naszej oferty, zlecając ich produkcję bezpośrednio u producenta. Na miejscu, w salonie, mogą Państwo dokonać wszystkich koniecznych formalności – wypełnić formularz zamówienia, wybrać odpowiedni model wraz z okuciami, jak również zamówić wizytę naszego pracownika, aby dokonał potrzebnych pomiarów.

 

Salon drzwi Katowice dostarcza kupione drzwi

Zamawiając u nas drzwi wewnętrzne do swojego domu lub firmy, nie trzeba się martwić o ich sprawny i bezpieczny transport. Zajmą się tym pracownicy naszej firmy. Posiadamy przystosowany do przewozu drzwi samochód, którym jednorazowo możemy przetransportować do kilkunastu sztuk drzwi. Na czas transportu zostają one starannie zabezpieczone przed przemieszczaniem. Dodatkowo, każde gotowe drzwi są fabrycznie pakowane przed producenta w folię i dodatkowo chronione styropianowymi elementami. Wszystko po to, aby w czasie długiej drogi dostawy, nie były narażone na uszkodzenia. Zamówione drzwi salon sprzedaży Katowice dostarcza w uzgodnionym czasie, od poniedziałku do soboty na terenie całego Śląska.

 

Salon sprzedaży drzwi zapewnia sprawny montaż

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, salon drzwi Katowice oferuje szereg usług dodatkowych. Wśród nich znajduje się montaż zakupionych drzwi w nieruchomości klienta. Dokonujemy sprawnego i profesjonalnego montażu drzwi w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także budynkach użyteczności publicznej, instytucjach, szkołach, sklepach i firmach. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantując staranne wykonanie prac, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonania. Wraz z montażem dokonujemy niezbędnej regulacji drzwi, a także montujemy zakupione okucia – zamki, klamki itp. Na wszystkie opcjonalne usługi salon sprzedaży drzwi w Katowicach udziela gwarancji, oferuje również serwis w zakresie ewentualnej regulacji lub konserwacji. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych klientów z terenu miasta Katowice, jak i całego Śląska. Dojazd do naszego salonu jest bardzo łatwy, a na miejscu czeka na Państwa przestronny, bezpłatny parking.